PK Monogram

E-porady

Kancelaria świadczy również usługi prawne na odległość. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie szybkiej i profesjonalnej pomocy bez konieczności osobistego spotkania z adwokatem w Kancelarii. Porady prawne przy pomocy środków komunikacji to prosty i wygodny sposób komunikacji dla osób, które nie mają czasu na wizytę w Kancelarii albo mieszkają w miejscowości, w której nie ma kancelarii prawnej. To szybkość i sprawność udzielania porad, oszczędność czasu oraz profesjonalne wsparcie prawne, niezależnie od miejsca zamieszkania Klienta.

Usługi w ramach E-porad

Porada prawna on-line

Korzystamy z wideokonferencji za pomocą programu Whatsapp, co daje możliwość zobaczenia na żywo osoby udzielającej porady i nawiązania z nią bezpośredniego kontaktu.

Porada prawna przez telefon

Udzielamy również porad telefonicznych, po wcześniejszym przesłaniu opisu problemu oraz potrzebnych dokumentów w celu wcześniejszego przygotowania się do udzielenia odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Porada prawna przez e-mail

Udzielamy także porad prawych przez e-mail. W celu uzyskania porady należy przesłać opis problemu oraz dokumentację z nim związaną na adres e-mail Kancelarii. Po zapoznaniu się ze zgłoszeniem udzielona zostanie porada we wcześniej umówionym terminie.

Aby uzyskać poradę, należy:

  1. Wypełnić formularz, opisując swój problem prawny i załączając niezbędne dokumenty.
  2. Oczekiwać na wiadomości zwrotną zawierającą wycenę usługi oraz przewidywany termin jej realizacji.
  3. Po akceptacji ze strony Klienta i zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym Kancelarii, przystąpimy do realizacji usługi.

W sytuacji, gdy do udzielenia odpowiedzi na pytanie Klienta potrzebne będą dalsze wyjaśnienia albo dodatkowe dokumenty, skontaktujemy się z Państwem. Termin realizacji usługi może się wtedy wydłużyć.

W przypadku zlecenia Kancelarii prowadzenia Państwa sprawy, uiszczona opłata za e-poradę zaliczona zostanie na poczet wynagrodzenia.

Dowiedz się więcej o E-poradach.

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

PK Monogram
+48 792 041 830adwokat.kostrzewski@gmail.com

ul. Pod Filarami 4/4, 65-068 Zielona Góra

Kancelaria

O KancelariiBlogKontakt
© 2024 Kancelaria Adwokacka Piotr Kostrzewski. Wykonanie - Palladians

Uprzejmie informujemy, że Kancelaria adwokata Piotra Kostrzewskiego przystąpiła do ogólnopolskiego programu skierowanego do rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny. Posiadaczom KDR oferujemy 10 % zniżki na porady prawne oraz 10% zniżki od całości kwoty wynagrodzenia należnego kancelarii przy prowadzeniu spraw rodzinnych. Posiadacze KDR potrzebujący pomocy adwokata, mogą zgłosić się do Kancelarii i skorzystać z rabatu na profesjonalną pomoc prawną w sprawach rodzinnych.