PK Monogram

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas pierwszego spotkania z Klientem.

Czynniki wpływające na wycenę współpracy

Rodzaj i charakter sprawy

Stopień skomplikowania sprawy

Stopień skonfliktowania stron procesu

Stopień zawiłości sporu

Prognozowany czas trwania procesu sądowego

Prognozowana ilość rozpraw w szczególności celem przesłuchania świadków

  • Zakres usług dopasowywany jest do potrzeb Klienta. Pomoc prawna może polegać na udzieleniu porady prawnej, sporządzeniu projektu pisma lub umowy, jednorazowym udziale w czynnościach procesowych lub na kompleksowym prowadzeniu sprawy na etapie przedsądowym oraz sądowym.
  • Aby rozpocząć współpracę z Kancelarią należy skontaktować się w dogodny dla Państwa sposób — telefonicznie, mailowo za pomocą formularza kontaktowego lub czata, które znajdziecie Państwo na niniejszej stronie.
  • Spotkanie z Klientem odbywa się w zależności od jego życzenia – w Kancelarii w Zielonej Górze, w Krośnie Odrzańskim lub za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

Posiadają Państwo więcej pytań dot. zasad współpracy?

Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.

PK Monogram
+48 792 041 830adwokat.kostrzewski@gmail.com

ul. Pod Filarami 4/4, 65-068 Zielona Góra

Kancelaria

O KancelariiBlogKontakt
© 2024 Kancelaria Adwokacka Piotr Kostrzewski. Wykonanie - Palladians

Uprzejmie informujemy, że Kancelaria adwokata Piotra Kostrzewskiego przystąpiła do ogólnopolskiego programu skierowanego do rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny. Posiadaczom KDR oferujemy 10 % zniżki na porady prawne oraz 10% zniżki od całości kwoty wynagrodzenia należnego kancelarii przy prowadzeniu spraw rodzinnych. Posiadacze KDR potrzebujący pomocy adwokata, mogą zgłosić się do Kancelarii i skorzystać z rabatu na profesjonalną pomoc prawną w sprawach rodzinnych.